Öncelikle bu yazıyı bile sizlerle bu kadar geç paylaştığım için sizlerden özür diliyorum. izleryazar’ı açtığımdan bu yana sanırım ilk kez bu kadar uzun bir ara vermek durumunda kaldım. Son 1 ayda maalesef sadece birkaç yazı paylaşabildim sizlerle. Elbette bu durumun geçerli gerekçesi vardı. Yoksa yeni yazıları paylaşmak için sabırsızlanıyorum. Özellikle sevdiğim dizilerin birer birer sezon finali yaptığı dönemde hakkında yazmak istediğim pek çok dizi var. Ne yazık ki ciddi bir vakit sıkıntısı yaşıyorum.

Artık sonlarına yaklaştığımız Mayıs ayı hayatımın en yoğun aylarından biri oldu. İş hayatına atılmam bu ay içerisinde gerçekleşti ve gördüm ki işe başladıktan sonra pek çok şey çok zorlaşıyormuş. Belli bir düzeni oturtmak ciddi bir zaman alıyor. Bunun yanında yüksek lisans derslerim de devam ettiği için işten arda kalan zamanlarımda da ödevler ve projelerle uğraşmam gerekti. Bu süreçte eskisi kadar çok olmasa da bir şeyler izlemeye devam edebilmem de teselli oldu. Yani sadece izler, yazamaz oldum. Tabii izleme kısmı da artık eskisi kadar çok olamayacak, her şeyi izlemekten ziyade gerçekten seveceğim, gerçekten izlemeye değer şeyleri izleyeceğim daha çok. (Özellikle diziler için geçerli, yoksa Oscar filmlerini büyük ölçüde izlemeye devam etmek istiyorum.)

Aslında hazırda iki tane sezon yorumum vardı ama onların son düzenlemesini bile yapamadım ve bir türlü yayınlayamadım ne yazık ki. Fakat büyük ihtimalle bu durum Haziran ayının başında son bulacak ve yeniden blogla ilgilenir hale gelebileceğim. Özellikle biriken sezon yorumlarını hızlı bir şekilde aradan çıkarmaya çalışacağım işleri yoluna koyar koymaz. Bunun dışında Emmy tahminleri ve Cannes sonrası güncel Oscar tahminlerinde de bulunup, bazı özel yazı dizilerine de başlamak istiyorum. Dediğim gibi bunlar için çok az daha zamana ihtiyacım var. En kısa sürede güncel yazılarla geri döneceğim, takipte kalın…

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.